Zalety tabletek Fiorda


Ciąża to okres, w którym kobieta powinna szczególnie zadbać o siebie, uważając na leki, jakie przyjmuje. Każdy z nich może mieć bowiem wpływ na zdrowie jej i rozwijającego się w jej brzuchu dziecka. W większości przypadków producenci leków nie do końca wiedzą, czy preparaty, które są dostępne na rynku, mają obojętny lub pozytywny wpływ na kobiety w ciąży oraz rozwijający się organizm dziecka, w związku z czym na wszelki wypadek wolą przestrzegać przed ich przyjmowaniem. Leki, które mają obojętne działanie w przypadku już rozwiniętych w pełni organizmów dorosłych, mogą mieć bowiem wyjątkowo negatywny wpływ na tworzący się dopiero organizm małego dziecka.

Dziewięć miesięcy, które zajmuje ciąża, to jednak dość długi okres, w którym kobieta może być narażona na różnego rodzaju infekcje, powodujące złe samopoczucie i rozwój poważniejszych chorób. Nie można takich stanów lekceważyć, ale wszelkiego rodzaju leczenie należy przeprowadzać w konsultacji z lekarzem prowadzącym ciążę, który zaleci odpowiednie postępowanie oraz leki niezagrażające życiu i zdrowiu matki oraz dziecka. W przypadku przeziębień, które są najczęstszymi chorobami łatwo przenoszącymi się zwłaszcza w okresach pogody przejściowej: na wiosnę lub jesień, kiedy wahania temperatury mogą być znacznie w ciągu nawet jednego dnia, polecane są przede wszystkim sprawdzone, naturalne sposoby ich zwalczania. Kobieta chorująca na gardło w ciąży powinna więc pozostać w domu, z dala od otoczenia narażającego ją na przenoszenie wirusów, wygrzać się w łóżku nawet przez kilka dni i przyjmować na gardło zwilżające naturalnie środki, jak herbata malinowa z miodem i cytryną, imbir z miodem i cytryną oraz inhalacje i płukanki do gardła sporządzone z ziół wpływających przeciwzapalnie i nawilżająco na górne drogi oddechowe.

W przypadku większego bólu gardła i przewlekłości choroby, warto sięgnąć po dostępne na rynku tabletki Fiorda stworzone z wykorzystaniem w pełni naturalnych i sprawdzonych wielokrotnie składników wpływających pozytywnie na polepszenie stanu górnych dróg oddechowych. W tabletkach Fiorda (Fiorda) znajdziemy bowiem wyciąg z porostu islandzkiego, wyciąg z owoców dzikiej róży oraz laktoferynę znajdującą się oryginalnie w ludzkim mleku. Dzięki takiemu doborowi naturalnych składników, tabletki Fiorda nadają się do bezpiecznego stosowania zarówno dla kobiet w ciąży, dzieci powyżej czwartego roku życia oraz diabetyków, nie znajdziemy w nich bowiem cukru. Jedynym zastrzeżeniem może być niewskazane spożywanie ich przez osoby uczulone na białko krowiego mleka, ze względu na zawartość laktoferyny.